Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Skautský oddíl Hlubina

Skautský oddíl Hlubina

Skautský oddíl s rozšířenou křesťanskou výchovou.

Oddíl Hlubina byl založen v roce 2023 na vrcholu hory Ondřejník. Naše oddílová činnost se opírá o skautské zásady a křesťanské principy, které se snažíme promítnout do každodenního života.

Máme rádi přírodu a rádi ji objevujeme. Využíváme každou příležitost, abychom se dostali do přírody a prozkoumali její krásy. Zároveň se snažíme vzdělávat naše členy o tom, jak se o ni pečovat a jak s ní zacházet šetrně. Toto všechno děláme s vědomím, že příroda je nám důležitá a že je na nás, abychom se o ni starali.

Naše oddílové aktivity jsou vždy plné zábavy a dobrodružství. Využíváme různé způsoby, jak podporovat kreativitu a tvořivost našich členů. Učíme je, jak spolupracovat, jak přemýšlet kreativně a jak se bavit. Věříme, že když se bavíme, dokážeme se lépe učit a více se rozvíjet.

Při našich aktivitách se snažíme podporovat dobré mezilidské vztahy, které jsou založené na úctě, důvěře a lásce. Naše členy učíme, jak být samostatní a zodpovědní, což jsou dovednosti, které budou pro ně užitečné v celém životě.

Všechny informace o oddílu, jeho fungování a aktivitách naleznete na adrese skauthlubina.cz